Hakkımızda

Selahattin BAYRAM tarafından kurulan acenteliğimiz, KOÇ SİGORTA AR. HİZ. resmi olarak 1995 yılında sigorta sektöründe yer almaya başlamış olup, nakliyat braşındaki üretimleri ile adından söz ettirmektedir.

Şirketimiz;
üstlendiği misyonları ve çalışanlarımızın uzman bilgi ve yaklaşımıyla kısa sürede hedeflerimizin çok üstünde başarılar elde etmiştir. 5 personel ile başlanmış olduğu görevimizde 20'ye ulaşan sayımızla hizmet vermekteyiz.

Tüm branşlarda ( Kaza-Yangın-Mühendislik-Nakliyat-Sağlık Branşları ) sigortalarımızın isteklerini, ihtiyacı olduğu ölçüde vererek doğru poliçeye ve doğru teminata sahip olmalarını sağlamaktayız. Özellikle Nakliyat Branşında Türkiye'de üretilen Lojistik firmalarına ait Nakiyat Poliçelerinin %35'i acenteliğimiz tarafından tanzim edilmektedir.Bununla beraber hizmet anlayışımızda ilk ve önde gelen hedefimiz, yaşanan hasarda da sigortalının yanında olup, en kısa sürede zararın karşılanması ve müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasıdır.

Ağırlık olarak %80 - %90 oranında kurumsal müşteri portföyüne sahip olan acenteliğimiz KOÇ SİGORTA AR.HİZ. bireysel müşteriyle de çalışmalarının hedeflerini 2008 yılında yükseltmiştir.

Şirketimiz her zaman, müşteriyle uzun vadede çalışmayı hedef edinmiştir. Saner BAYRAM'ın şirket ortağı olmasıyla sektörümüzdeki yerimizi sağlamlaştırarak, broker olma yolundaki ilk adımlarımızı atmakta yeni bir yapılanma ile organize olmaktayız.

Bu hedef ve misyonlar çerçevesinde kazandığı başarılar da yapılan kaliteli hizmetin göstergesi olmuştur.